Nasza ekipa

Jesteśmy zespołem pozytywnie zakręconych organizatorów rozrywki. Od kilku lat tworzymy Polski Event Team, który powstał na potrzeby lokalnego rynku.

Naszą zespół składa się z kilkunastu osób, gdzie każdy z nas ma oddzielne zadania do wykonania. Z czasem okazało się, że nasze usługi są niezbędne do rozkręcenia imprez i wydarzeń na terenie całej Polski. W sezonie letnim praktycznie co weekend wyjeżdżamy, by spotkać się z Wami i świetnie się bawić. Tworzymy dla Was przestrzeń z rozrywkowymi i edukacyjnymi atrakcjami wspierającymi bezpieczeństwo. Kochamy naszą pracę, ponieważ umożliwia nam podróżowanie po całym kraju oraz świetną zabawę z Wami. Każdy z nas odpowiada za swoją działkę usługi.

Każde wydarzenie jest inne z uwagi na miejsce, rodzaj atrakcji i przede wszystkim wyjątkowych ludzi, których poznajemy. To dzięki Wam robimy to, co lubimy, możemy podróżować i odwiedzać miejsca, które nas inspirują. Pracujemy i zarabiamy w taki sposób, o jakim marzyliśmy, dlatego jesteśmy Wam wdzięczni za to, że korzystanie z naszych usług oraz tak licznie odwiedzacie nasze atrakcje. Każdego roku nasz zespół projektuje nowe atrakcje i cyklicznie wprowadza je do oferty. Klienci współpracujący z nami corocznie zapraszają nas do budowania przestrzeni rozrywkowo szkoleniowej na swoich imprezach.

Miasteczko gokartowe

Aktualną nowością w naszej ofercie jest pierwsze w Polsce miasteczko gokartowe.

Każde dziecko lubi jazdę gokartem napędzanym siłą mięśni. Jest to ciekawe i niecodzienne przeżycie. Oprócz wspaniałej zabawy dziecko poznaje przepisy ruchu drogowego i jego bezpieczeństwa. Miasteczko gokartowe to specjalna infrastruktura drogowa symulująca ruch uliczny. Każde dziecko może poczuć się kierowcą i spróbować prowadzić mini samochód zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Miasteczko gokartowe to pewniak i strzał w dziesiątkę na imprezy i wydarzenia rodzinne.

Dowiedz się więcej